Klubbat för:
350 SEK
3 000 SEK
SÄNG, 1800-talets början, sengustaviansk, skuren dekor av bandfläta, kannelerade ben, bemålad i rött, utdragbar i sidled, höjd 77, 177x71, bredd utfälld 125 cm
Slitage, avslag, ryggbricka saknas
677148
2019-09-14