Soffbord i björk och masubjörk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, kvadratisk form, toppskiva delvis fanérad med masubjörk, stomme i björk, höjd ca 58, 60x60 cm

Bruksslitage

677155

2019-09-13