Skriv-/matbord riopalisander
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIV-/MATBORD, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), ben i borstad stål, Danmark 1960-tal, H ca 73 cm, ca 180 x 90 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Liten fanérskada, ojämnt blekt skiva, fläckar och repor
Skador: Ett hörn med avslag, fläckar och repor
677180
2019-09-16