Karmstolar i bok

Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok
Karmstolar i bok

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets sista kvartal, Danmark, stomme i bok, med stoppade sitsar klädda i röd ulltextil, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

677183

2019-09-13