Byrå Empirestil NK
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, ca 1910, Nordiska Kompaniet, empirestil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag i mässing, fotavslut med mässingshyllsor, höjd ca 77 cm, yttermått ca 92x51 cm
Skadad list med lagning, fanérsskador, saknar nyckel, saknar skiva
677189
2019-09-13