Marylyn Gierow Hamiltion

Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion
Marylyn Gierow Hamiltion

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARYLYN HAMILTON GIEROW (född 1936): föreställande Pegasus, stegrande häst med vingar, otydligt signerad samt numrerad 14/60, grönpatinerad brons, höjd ca 15 cm

Bruksslitage

677190

2019-09-13