Rune Hannäs brons 3 D

Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D
Rune Hannäs brons 3 D

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUNE HANNÄS (född 1916): skulptur, signerad Hannäs 61 på träsockel, brons, höjd med sockel ca 22, längd 30

Bruksslitage

677192

2019-09-13