Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, signerad Arman, färglitografi, 83/300, 60x41 cm
Gulnad, fläckar i marginalen
677194
2019-09-14