Trädgårdsbord gjurjärn

Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn
Trädgårdsbord gjurjärn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1800-talets slut, bemålat i svart, höjd ca 69, 77x51 cm

Senare bemålning, slitage, fläckar

677197

2019-09-14