Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WOODSIDE STERLING CO, New York, bägare i sterlingsilver, 1900-tal, vikt ca 394 gram, höjd ca 20 cm

mindre bucklor på hänklarna, repor

677204

2019-09-24