Golvlampor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEMI KLOCKA, golvlampor 1 par,, 1960/70-tal, svartlackerad fot och skärm, kromad fot, inpressad märkning HEMI KLOCKA, höjd ca 130 cm
Bruks och åldesrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
677206
2019-09-12