Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEMI KLOCKA, golvlampor 1 par,, 1960/70-tal, svartlackerad fot och skärm, kromad fot, inpressad märkning HEMI KLOCKA, höjd ca 130 cm

Bruks och åldesrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

677206

2019-09-12