Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
SERVERINGSBRICKA, 1930, 20-talsklassicism/ art deco, brons, bemålad, signerad och daterad Harry Björkquist 1930, handtag, på fötter, längd ca 83 cm
677207
2019-09-14