Karmstolar sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, stommar i lackerat trä med skuren och bronserad dekor, stoppade textilklädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, lagningar
677209
2019-09-13