Karmstolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, stommar i lackerat trä med skuren och bronserad dekor, stoppade textilklädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, lagningar

677209

2019-09-13