Eric Hallström oljemålning

Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Läsande kvinna och gosse, signerad Eric Hallström, olja på duk, ca 62x84 cm

677214

2019-09-14