Bordsdekorationer eller ljusstakar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSDEKORATIONER / LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld zink, buk i handmålat porslin, höjd 25 cm

Delvis med slitage

677216

2019-09-14