Olle Bonniér serigrafi

Olle Bonniér serigrafi
Olle Bonniér serigrafi
Olle Bonniér serigrafi
Olle Bonniér serigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): kompositioner 2 st, signerade Olle Bonnier, numrerade, färgserigrafier, 38x57 cm vardera

677218

2019-09-14