Salongsgrupp NK

Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, bestående av soffbords samt. 1 par karmstolar, stommar i bonad björk, stolarna med stoppade sitsar i grön ulltextil, bordet brickmärkt, stolarnas sitthöjd ca 43 cm, bordets höjd 73 cm, skivans mått 94x67 cm

Slitage, repor, senare klädsel, lösa fogar

677221

2019-09-13