Inez Leander oljemålning

Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INEZ LEANDER (1879-1969): Motiv från trädgård, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 40,5X32 cm

Krackelyr

677230

2019-09-13