Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HADAR JÖNZÉN (1885-1977): "Morgon (Romerska Campagnan)", signerad H. Jönzén, olja på duk, ca 51x72 cm
677231
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här