Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
OFFERSKÅL, låghaltigt silver, 1800-talets andra hälft, Burma, rik dekor i form av reliefscener, påfågelsmärke på undersidan, höjd ca 11,5 cm, total vikt ca 625 g.
Sprickor, slitage
677241
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här