Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanerad i mahogny, stoppad sits, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, märken och fläckar

677247

2019-09-18