Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, gipsöverdragen konstmassa, höjd ca 33 cm
677260
2019-09-14