Frans Törnegren

Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, gipsöverdragen konstmassa, höjd ca 33 cm

677260

2019-09-14