Soffa Karl Johan-stil Mobilia

Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia
Soffa Karl Johan-stil Mobilia

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, Karl Johan-stil, Mobilia Malmö, stomme i bonad björk, stoppade sidor, rygg samt. sits klädda i randig textil, lösa stoppade plymåer klädda i dito textil, sitthöjd ca 44 cm, längd ca 210 cm

Bruksslitage

677262

2019-09-13