Joe Hedlund oljemålning

Joe Hedlund oljemålning
Joe Hedlund oljemålning
Joe Hedlund oljemålning
Joe Hedlund oljemålning
Joe Hedlund oljemålning
Joe Hedlund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOE HEDLUND (f 1936) "Odlad bygd", signerad samt daterad 1952, olja på duk, ca 48x59 cm

677272

2019-09-13