Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Kina, tidigt 1900-tal, figuralt samt florala motiv, emaljfärger, höjd ca 36 samt största vidd 21 cm

Lagning på locket, bruks och åldersrelaterat slitage

677273

2019-09-13