Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal. snurrfåtölj, vitt konstläder, fyrpassfot i kromat stål. märkt: S.M Wincrantz, Skövde, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

677278

2019-09-13