Soffa senempire
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-talets mitt, senempire, stomme i lackerad björk, pärlskuren dekor, stoppad sits och sidor klädda i mönstrad textil, sitthöjd ca 49 cm, längd ca 140 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
677291
2019-09-13