Soffa senempire

Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets mitt, senempire, stomme i lackerad björk, pärlskuren dekor, stoppad sits och sidor klädda i mönstrad textil, sitthöjd ca 49 cm, längd ca 140 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

677291

2019-09-13