Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, stomme i furu lackerad i oxblodsrött, med 3 lådor i sargen, beslag i patinerad mässing, höjd ca 69 cm, yttermått ca 77x38 cm

Senare bemålning, bruksslitage

677296

2019-09-13