Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, stomme i furu lackerad i oxblodsrött, med 3 lådor i sargen, beslag i patinerad mässing, höjd ca 69 cm, yttermått ca 77x38 cm
Senare bemålning, bruksslitage
677296
2019-09-13