Gunnel Nyman ´´Musselglas´´ vaser

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNEL NYMAN, "Musselglas", vaser, 2 st., med inneslutna luftbubblor, signerade och 1 otydligt daterad 1948], höjd ca 12-19 cm

En vas med invändig beläggning

677308

2019-09-16