Carl Malmsten skänk

Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, för Bodafors, 3 lådor, räfflade skåpsdörrar med hyllinredning, vitlackerad, märkt, höjd ca 96, 150x38,5 cm

Bruksslitage, märken samt repor

677314

2019-09-13