Nanny Still vas "Saturnus"

Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas
Nanny Still  vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NANNY STILL, vas, "Saturnus", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, grönt glas, 1960-tal, höjd ca 12 cm

Kuntoraportti

677317

Päivämäärä:

2019-09-16