Nanny Still vas "Saturnus"
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NANNY STILL, vas, "Saturnus", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, grönt glas, 1960-tal, höjd ca 12 cm
Kuntoraportti
677317
Päivämäärä:
2019-09-16