Vas Nuutajärvi Notsjö

Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö
Vas Nuutajärvi Notsjö

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEIKKI ORVOLA, vas, "Kukka", glas, 1900-tal, signerad Nuutajärvi Notsjö, höjd 19,5 cm

677320

2019-09-16