Vikskärm i rotting

Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting
Vikskärm i rotting

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSKÄRM, 3 sektioner, rotting, 1900-talets andra hälft, höjd ca 180, 3x40 cm

Bruksslitage, en yttre skärm med mindre hål vid rotting

677347

2019-09-13