4 stolar Niels O Möller, Danmark
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NIELS O MØLLER, stolar, 4 st., J.L Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart och rött skinn, skyltmärkta J.L MØLLER MODELS MADE IN DENMARK och DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, höjd 82 sm
CITES-intyg medföljer
Slitage, sitsarna delvis med repor
677351
2019-10-13