4 stolar Niels O Möller, Danmark

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NIELS O MØLLER, stolar, 4 st., J.L Møllers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart och rött skinn, skyltmärkta J.L MØLLER MODELS MADE IN DENMARK och DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, höjd 82 sm

CITES-intyg medföljer

Slitage, sitsarna delvis med repor

677351

2019-10-13