Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första kvartal, rokokostil, försilvrad stomme, behängd med olikslipade lövprismor, delvis rök och violettfärgade, höjd ca 85, diameter 45 cm
Nött försilvring, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg på prismor kan förekomma
677357
2019-09-13