Skinnsoffa och fåtölj

Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj
Skinnsoffa och fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 2-sitsmodell samt fåtölj, ca 1970-tal, klädda i ljusbrunt skinn, sitthöjd ca 37 cm, L ca 95 / 175 cm

Skador: Bruksslitage, skinnet med nötningar och färgskiftningar, soffa med hål i en sits

677370

2019-09-16