Klubbat för:
1 150 EUR
Utropspris
200 EUR
BLYINFATTAT FÖNSTER, Gustaf Wasa och Axel Oxelstjärna, 1900-talets första hälft, två fönster á 163x57,5 cm
Färgbortfall, slitage
677378
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här