Blyinfattat fönster

Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster
Blyinfattat fönster

Klubbat för:

1 150 EUR

Utropspris

200 EUR

BLYINFATTAT FÖNSTER, Gustaf Wasa och Axel Oxelstjärna, 1900-talets första hälft, två fönster á 163x57,5 cm

Färgbortfall, slitage

677378

2019-09-17