PH-lampa Louis Poulsen

PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen
PH-lampa Louis Poulsen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH-lampa", Louis Poulsen, Danmark, skärmar i blålila plåt, höjd ca 28, diameter ca 48 cm

Slitage, defekt sladd, smärre stötskador, topp med skadad kant

677400

2019-09-19