Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, mahogny, brickmärkt Förenade möbelfabrikerna, Linköping, 1940/50-tal, utfällbart, invändigt med speglar och hyllplan, två lådor med räfflad framsida, höjd ca 100 35x80 cm

Smärre slitage

677404

2019-09-16