Barskåp
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, mahogny, brickmärkt Förenade möbelfabrikerna, Linköping, 1940/50-tal, utfällbart, invändigt med speglar och hyllplan, två lådor med räfflad framsida, höjd ca 100 35x80 cm
Smärre slitage
677404
2019-09-16