Sidoboard

Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal , stomme fanérad med valnöt, tre lådor samt tre skåpluckor, höjd ca 90, 190x45 cm

Smärre slitage,

677406

2019-09-16