Soppslev bägare sockerkar

Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar
Soppslev bägare sockerkar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, BÄGARE, SOCKERKAR, 8 dlr., silver, 1800-tal, vikt exkl. soppsleven ca 222 g

Slitage, stötskador

677424

2019-09-18