Charles & Ray Eames 8 stolar

Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar
Charles & Ray Eames 8 stolar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

11 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 8 st, Vitra, modellen ursprungligen formgiven 1950, svartlackerad benställning, sits i vit polypropylen, etikettmärkta samt stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

677430

2019-09-16