Modell föreställande linjeskepp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-talets sista kvartal, föreställande spanskt linjeskepp från 1800-talet, stomme i bemålat trä, detaljer i textil, höjd ca 71 cm, bredd ca 85 cm

Smärre slitage

677432

2019-09-16