2 st figuriner från Royal Dux

2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux
2 st figuriner från Royal Dux

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, Royal Dux, tidigt 1900-tal, i form av elefanter, höjd ca 20, längd 30, respektive 11, längd 15 cm

Krackelyrer, en mindre figurinen med nagg vid ena foten

677476

2019-09-16