Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st, Royal Dux, tidigt 1900-tal, i form av elefanter, höjd ca 20, längd 30, respektive 11, längd 15 cm
Krackelyrer, en mindre figurinen med nagg vid ena foten
677476
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här