Iittala fat och vas

Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas
Iittala fat och vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, TAPIO WIRKKALA, fat, vas, rostfritt stål resp glas, vasen signerad Tapio Wirkkala iittala -52, höjd 26 cm, fatets diameter 35 cm

Vas med nagg

677538

2019-09-16