Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, tresits, klädsel i gråmelerad textil, etikettmärkt, Hallbergs Möbler, sitthöjd ca 43, längd ca 185 cm

Bruksslitage. Något torr stoppning.

677550

2019-09-16